Toptan Oda Kapısı

Toptan oda kapısı adetli alımlar için montajsız fabrikadan teslim ya da anlaşmaya bağlı adres telim sistemidir. Standart veya özel kesim ölçülere göre en az 50 ve üzeri adetli kapı alımlarını kapsamaktadır. Türkiye geneli ve yurtdışı toptan oda kapıları satışları ürün alım miktarına göre belirtilen yere  teslimi yapıla bilmektedir.

Toptan Kapı Satışı

Toptan kapı melamin, membran, lake, amerikan panel veya ham kapı kanat kasa pervaz olarak da satışlarımız mevcuttur. Toptan kapı satışları fabrikamızdan, showroom ya da online olarak internet üzerinden de yapılabilmektedir. Tüm ürünlerde 2 yıl garanti verilmektedir.

Toptan Oda Kapısı Teslim Süreleri

Toptan oda kapıları teslim süresi 20 iş günüdür. Belirtilmiş süre Standart ölçü kapılarda 200 adet özel ölçü kapılarda ise 150 adet kapı ya kadar geçerlidir.

Toptan kapılarda 200 ve üzeri siparişlerde melamin ve membran kapılar için geçerli sınırsız renk seçeneği sunulmaktadır. Renk kartelasında bulunan istenilen renklerde seçim yapılabilmektedir.

Toptan Kapı Alımı Ayrıcalıkları

Firmanıza özel tasarımlar sunan Cano Door 100 ve üzeri adetli ürünlerde sizlerin istekleri doğrultusunda (cnc kesim dahilinde) istenilen model de kapı üretimi de yapabilmektedir.

Fabrikamız standart ölçü kapılar 207*87 – 207*77 kapı ölçüleri ve 11cm kasa ölçüsü geçerlidir.

İç Oda Kapısı Toptan Satış

Türkiye geneli ve yurt dışı ürün tedariklerinizde adrese teslim çözümler sunmaktayız.  Bulunduğunuz şehir ve ülkeye kara yolu ve deniz taşımacılığı ile sorunsuz bir şekilde gönderi sağlanmaktadır. Taşıma işlemi bulunduğunuz ülkeye göre değişkenlik göstere bilmektedir.

Detaylı bilgi için firma yetkililerimiz sizlere yardımcı olacaktır. İletişim menüsünden detaylı bilgi için randevu alabilirsiniz.

Perakende satışlar için montajlı yada montajsız  Kapı Fiyatları sayfamızdan güncel fiyatlarımızı inceleye bilirsiniz.

Cano Door Toptan ve Perakende Oda Kapıları

Hızlı ve sınırsız renk seçeneği ile Cano Door Türkiye ve Avrupa da toptan kapı alımlarınızda yanınızda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Çalışma Saatleri

P.tesi- C.tesi 8:00-19:00

Adres

Seyhan, 722/3. Sk. No:9, 35380, 35380 Buca/İzmir
Fabrika: 0850 304 14 16
Eposta: info@canodoor.com