Oda Kapı Fiyatları - 2024

Kaliteli Ürün

Uzun ömürlü kaliteli ürünler sunuyoruz.

Ücretsiz Kargo

Tüm ürünlerde ücretsiz kargo imkanı.

Uygun Fiyatlar

İmalattan aracısız satışlar düşük rakamlar.

Kolay kurulum

Kullanım klavuzu ile basit kurulum imkanı.

Cano Door Oda Kapı Fiyatları - 2024

2024 iç mekan ve oda kapı perakende fiyatları dır. Belirtilmiş olan fiyatlar camsız modeller için geçerlidir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

4.450.₺

Melamin

5.200.₺

Pvc Membran

6.800.₺

Lake Boya

4.800.₺

Mikro soft yüzey

5.200.₺

Amerikan Kapı

Belirtilmiş olan fiyatlar, İzmir içi montajlı dolu (camsız) kapı standart ölçü oda kapıları için geçerlidir. Bununla birlikte, standart kapı ölçüleri dışında fiyat değişikliği, 15cm üzeri kapı kasalarında yapılmaktadır. Ayrıca, firmamız tarafından belirtilen kol ve cam modelleri eksiksiz bir şekilde takılmaktadır.

Melamin ve Membran camlı modellerde fiyatlar 1.000.00 TL iken, Lake kapı modellerinde camlı farkı 1.500.00 TL olarak değişmektedir.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Cano Door Rozetli Kapı Kolları

Kapı kolları montaj dahilinde kapılar için seçilebilir kollardır. Bunların dışında seçimleriniz için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. 

Siyah Lama Kol

Lama Kol

Aragon Kol

Yıldız Kol

İrem Kol

Selena Kol

Leydi Kol

Bravo Kol

Oda Kapı Fiyatları

Ayrıca, şu bilgiyi de göz önünde bulundurmanız önemlidir: Oda kapı fiyatları, perakende kapılar için geçerlidir. Site, blok, yazlık ve benzeri işlerde özel fiyat almak için lütfen bize başvurun.

Perakende fiyatlar sadece İzmir içi montaj yapılmaktadır. Ancak, toptan alımlarda 100 adet kapı ve üzeri için İzmir içinde ücretsiz teslimat yapılmaktadır. Toptan alımlarda montaj ve nakliye, belirtilen adetlerin üzerindeki alımlarda alıcı firmaya aittir. Unutmayın ki tüm ürünlerimizde kilit, menteşe ve fitil dahildir.

Online Mağaza da Tüm Modelleri Görün.

Tüm Kapı modellerini Cano Door Online mağazada satın alabilir siniz. Ama yine de size özel bir tasarım yapmamızı isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.

En iyi oda kapılarını Sizler için üretiyoruz.